SENARAI PESERTA PERISA 2023
Senarai penuh peserta yang telah berjaya ke peringkat akhir.
Sila muat turun surat pengesahan penyertaan PERISA 2023 di bawah:
KATEGORI
TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN SAINS GUNAAN
BIL. | TAJUK INOVASI | UNIK ID | NAMA AHLI | NAMA INSTITUSI |
---|---|---|---|---|
1 | APLIKASI KURPENGO | TM03 | NABIL FIKRI BIN ABU HANIFFA | KOLEJ KOMUNITI BAYAN BARU |
2 | MY TRAIN TOUR | TM04 | RAMLI BIN MOHAMED | KOLEJ KOMUNITI TANGGA BATU |
3 | EDUWEB KURSUS SAINS | TM08 | 1. CHU MEI YEA 2. AFIDA BINTI KAMARUDDIN 3. ROHAYU BINTI SES |
1. KOLEJ KOMUNITI KLUANG 2. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 3. KOLEJ KOMUNITI KLUANG |
4 | MYOSHA STUDY KIT AR | TM09 | 1. TS. IZWANIZAM BIN YAHAYA 2. TC. ANWAR BIN ABDULLAH 3. NURZAIMA BINTI MAHMOD |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
5 | M-BOOKING | TM10 | 1. HASNIZA BINTI TAWYER 2. HANIRAH BINTI MOHAMAD NUR 3. SURIATI BINTI MUSTAFFA |
KOLEJ KOMUNITI KOTA TINGGI |
6 | APPSONOMICS | TM13 | 1. NORHAYATI BINTI OTHMAN 2. IRWANDY JOHARI 3. NORANITA BINTI ABDULLAH |
POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH |
7 | MY BUSINESS LAW | TM14 | 1. PARTHIBAN A/L MOGANA SONDARAM 2. YOGESWARY A/P MOGANA SONDARAM |
1. POLITEKNIK UNGKU OMAR 2. KOLEJ VOKASIONAL KLUANG |
8 | INNOVATIONS & CONFERENCES MANAGEMENT SYSTEMS (ICMS) | TM16 | 1. TS. DR. BAHARIN BIN AHMAD 2. DR. MOHAMAD SIRI BIN MUSLIMIM 3. TS. DR. SHARIFAH AZNEE BINTI SAID ALI @ SYED |
1. POLITEKNIK PORT DICKSON 2. POLITEKNIK PORT DICKSON 3. POLITEKNIK KOTA KINABALU |
9 | LAMAN TELE-PERPUSTAKAAN POLIPD | TM17 | 1. THIRUCHELVE A/P RAMASAMY 2. ZULKURNAIN BIN HASSAN 3. NORLIE YUZZANA BINTI IBRAHIM |
POLITEKNIK PORT DICKSON |
10 | INOVASI AUGEMENTED REALITY (AR) DALAM BUKU INTERAKTIF "KENALI SISTEM PENYAMANAN UDARA KENDERAAN | TM18 | 1. MUHAMAD ASRUL AFFENDI BIN MAT NOR 2. FARAH WAHEDA BINTI OTMAN 3. AHMAD FIRDAUS BIN MOHAMMAD MOHSIN |
KOLEJ KOMUNITI PASIR SALAK |
11 | TWISTED PAIR STRAIGHTENER (TPS) | TM19 | 1. MOHAMAD TAIB BIN MOHD YASSIN 2. NOR AZITA BINTI ABU HANIFAH 3. NUR SALEHAH BINTI SAADON |
KOLEJ KOMUNITI PAYA BESAR CAWANGAN MARAN |
12 | VR HYBRID LAB | TM21 | 1. MOHD YAZID BIN AZIZ 2. AHMAD SUA'IDI BIN AHMAD RAZALI 3. MUHAMMAD SYAQIQ MUIZ BIN MOHD KAMAL |
INSTITUT KEMAHIRAN TINGGI BELIA NEGARA CHEMBONG |
13 | SISTEM E-TEMPAHAN BILIK PMJB | TM22 | 1. SITI KHADIJAH BINTI AYOP 2. HAMIDAH BINTI AB RAHMAN 3. MOHD FIRDAUS BIN YUSOFF |
POLITEKNIK METRO JOHOR BAHRU |
14 | APLIKASI PENGURUSAN JENAZAH | TM23 | 1. ELIZA BINTI SETH 2. SUFFIAN BIN MOHD FABILAH 3. MHD AFFANDI BIN MUHAMMAD ALINAFIAH |
1. KOLEJ KOMUNITI TANJUNG PIAI 2. KOLEJ KOMUNITI TANJUNG PIAI 3. POLITEKNIK MERSING JOHOR |
15 | INTERAKTIF TOPOGRAFI DENGAN MENGGUNAKAN AR SANDBOX | TM28 | 1. MOHD FIRDAUS BIN ABDUL RASHID 2. IZWANIZAM BIN YAHAYA 3. NURSAHIZALINA BINTI MOHD SA’AT |
1. POLITEKNIK SULTAN ABDUL HALIM MU'ADZAM SHAH 2. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 3. POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
16 | E-RELASIS | TM29 | 1. KAMARUL ARIFFIN BIN ABD RASHID 2. NORFAZILA BINTI AHMAD 3. MOHAMMAD FAHMY BIN IBRAHIM |
1. POLITEKNIK TUANKU SULTANAH BAHIYAH (PTSB) 2. POLITEKNIK NILAI (PNS) 3. POLITEKNIK SULTAN SALAHUDDIN ABDUL AZIZ SHAH (PSA) |
17 | MY BUKU LOG (MYBLOG) | TM30 | 1. SHAMSUDDIN BIN AMIN 2. MOHD YUSOF BIN YAAKOB 3. TS. MAZUWAN BIN MUSTAFFA |
KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT |
18 | APLIKASI THERMAL EQ DRINKS | TM31 | 1. SHAHIDA BINTI NORDIN 2. ZARIYAH BINTI ABDULLAH 3. AZHANIE BINTI OMAR |
POLITEKNIK MELAKA |
19 | SOLAR PV CALCULATOR EDU | TM33 | 1. ZARULRIZAM BIN AB JALIL 2. SITI SORAYA BINTI MOHD SAPUAN 3. MOHD AZNAN BIN JANAL |
1. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 2. KOLEJ KOMUNITI SELANDAR 3. KOLEJ KOMUNITI JASIN |
20 | DASHBOARD INDUSTRY@POLYCC | TM35 | 1. MORNIZAWATI BINTI ABDULLAH 2. AHMAD WAFI BIN MOHD SALLEH 3. JASON CHOY MIN SHENG |
BAHAGIAN KOLABORASI INDUSTRI DAN KOMUNITI, JPPKK |
21 | IBKI | TM36 | 1. MOHAMAD HAIDHIR BIN ASRI 2. ROSILAWATI BINTI MASDAR 3. NORHAFIZA BINTI AHMAD |
KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR CAWANGAN GELANG PATAH (KKBPCGP) |
22 | JTKM-CHEMISTRY EDUCATION APPS 2.0 | TM37 | 1. MUHAMAD HAFIZUDDIN BIN RAZLI 2. MUHAMAD HISSAMUDDIN SHAH BIN ZAINAL ABIDIN 3. MUHAMMAD HABIBULLAH YAHAYA |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
23 | MODUL INTERAKTIF MULTIMEDIA SEBAGAI BAHAN PDP BAGI KURSUS STM 30223 MULTIMEDIA FUNDAMENTALS | TM38 | 1. NUR AISYAH BINTI ABDULLAH 2. ZURIANA BINTI MHD ZAKARIA 3. AZWA BINTI AHMAD ANUAR |
KOLEJ KOMUNITI SUNGAI SIPUT |
24 | KKSL IBROWSER V2 (ENHANCE WITH MIXED REALITY) | TM39 | 1. NORZAHIRAH BINTI ZAINUDDIN 2. SITI SORAYA BINTI MOHD SAPUAN 3. NOOR BAITI BINTI JAMALUDDIN |
KOLEJ KOMUNITI SELANDAR |
25 | PERMAINAN INTERAKTIF "SAVE THE PLANET" BAGI PEMAHAMAN SUBJEK GREEN TECHNOLOGY | TM40 | 1. NUR FADHILAH BINTI ZAHARIN 2. FARRAH WAHEEDA BINTI AZAN 3. HARULNIZAM BIN MOHAMAD |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
26 | SISTEM CEPAT 2.0 | TM41 | 1. TEE LIAN YONG 2. MUHAMAD FIRDAUS BIN CHE AMAT 3. SHAHRIN BIN SHAFIEE |
POLITEKNIK SULTAN HAJI AHMAD SHAH |
27 | MYMENUCAL (MMC) | TM42 | 1. WAN AHMAD FIKRI BIN WAN AZIZ 2. DR. NOR HAIRUL BIN PALAL 3. MUHAMMAD AKMAL BIN JELANI |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
28 | SISTEM ICERT PROGPEL | TM44 | 1. SITI NURUL ATIKHA BINTI RASOL 2. ZAIDAH BINTI ZAINI 3. MOHD RAFIQ BIN MUJILAN |
1. KOLEJ KOMUNITI MUAR 2. KOLEJ KOMUNITI LEDANG 3. KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
29 | MYDOCUMENTS | TM45 | 1. SITI HAZWANI BINTI ROSLI 2. ZAIDAH BINTI ZAINI 3. NAZARINA BINTI ALI |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
30 | KEY INFORMATION STORAGE SYSTEM (KISS) | TM46 | 1. TS. HASIMAHWATI BINTI ABU YAMIN 2. NOR DALILA BINTI ABD RAHMAN 3. FAIZATUL NOOR BINTI ABU BAKAR |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
31 | INOVASI APP PMS | TM47 | 1. MUHAMMAD RAFIE BIN HAMZAH 2. ROSMIN BIN SALLEH |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
32 | KKMT LANDSCAPE VIRTUAL LIBRARY | TM48 | 1. ADI FAIZ BIN RAMLAN 2. NURLIYANA BINTI ABDUL MALIK 3. SITI NURLAILI BINTI NASUKA |
KOLEJ KOMUNITI MASJID TANAH |
33 | PEMBANGUNAN APLIKASI MUDAH ALIH (MOBILE APP) BAGI KURSUS EMBEDDED SYSTEM APPLICATIONS | TM49 | 1. FARAH AZURA BINTI ABDUL RAHMAN 2. NOR SUWADAH BINTI MOHAMED 3. SITI NORAZMA BINTI MUHAMOOD |
POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH |
34 | QUICKIE NOTES BAGI KURSUS PROGRAMMING FUNDAMENTALS | TM50 | 1. SHARFAH RATIBAH BINTI TUAN MAT 2. YUSMAWANI BINTI MOHD YUSOFF 3. JULIZA BINTI MOHAMAD ARIF |
1. KOLEJ KOMUNITI PAYA BESAR CAWANGAN MARAN 2. KOLEJ KOMUNITI PAYA BESAR CAWANGAN MARAN 3. KOLEJ KOMUNITI PAYA BESAR |
35 | AQUA SCANET | TM51 | 1. MOHD MUSLIM BIN MUSTAFA 2. MOHD EZHAR BIN MOHD NOOR 3. NIK NUR MUHAMAD FIRDAUS BIN NIK MAT |
POLITEKNIK JELI KELANTAN |
36 | EZ-LUX | TM52 | 1. NUR HAFIDZAH BINTI MUHAMADAN 2. NORAZILA BINTI SAMURI |
1. POLITEKNIK SULTAN SALAHUDDIN ABDUL AZIZ SHAH 2. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
37 | CASA LEARNING KIT | TM53 | 1. SUHAINA BINTI MOHAMED ZAKI 2. SHARIFAH MASITAH BINTI SYED SALIM 3. AZREEN BINTI AHMAD TAN |
KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
38 | AUGMENTED REALITY (AR) FLASH CARDS FOR ANATOMY OF TYPOGRAPHY | TM54 | 1. NUR AZREEN BINTI HAMIDI 2. MUHAMMAD FAKHRUDDIN BIN AHMAD 3. NURDIYANA BINTI ZAINUDDIN |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
39 | MYBLOODMILES : BOOSTING THE BLOOD STOCK THROUGH MOBILE APPS APPRECIATION SYSTEM | TM55 | 1. HAFIDAH BINTI MAHAT 2. RODZAH BINTI HJ YAHYA 3. DR. ASPALILLA BINTI MAIN |
POLITEKNIK MERLIMAU |
40 | JOMLAPOR | TM56 | 1. MOHAMAD YUSRIZAL BIN MOHAMED YUSOFF 2. MASSTURA BINTI SULAIMAN 3. NURRASYIQAH DAMIA BINTI MOHAMED YUSRIZAL |
KOLEJ KOMUNITI TELUK INTAN |
41 | NFC SMART CAMPUS | TM57 | 1. ZURINA BINTI AWANG 2. NOR FAIZAH BINTI HASSAN 3. MOHD ZAKI BIN ABDUL MANAP |
1. KOLEJ KOMUNITI SUNGAI PETANI 2. KOLEJ KOMUNITI SUNGAI PETANI 3. KOLEJ KOMUNITI KEPALA BATAS |
42 | “EHANDTOOLS" BAGI PEMBELAJARAN TEKNOLOGI WOKSYOP | TM58 | 1. MOHD RAMADAN BIN MOHD KHALID 2. NOR HAIZAM BIN MD WARAP 3. MOHD NIZAM BIN MOHD TALIB |
KOLEJ KOMUNITI KLUANG |
43 | MYADUANPLUS | TM60 | 1. MOHD FAIRUS BIN SULAIMAN 2. NURUL ANITH BINTI ABU BAKAR 3. SITI HUZAIMAH BINTI KAMAL HAMADI |
KOLEJ KOMUNITI SANDAKAN |
44 | DEVELOPING "MINDKIDS ACADEM Y" AS MOBILE LEARNING IN THE EARLY CHILDHOOD EDUCATION | TM62 | 1. TS. KHAIRUDIN BIN BAHARUM 2. NORANISAH BINTI MARNI 3. AHMAD MUAZ BIN AZRI |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
45 | SISTEM COVITCOQ | TM63 | 1. TS. HASIMAHWATI BINTI ABU YAMIN 2. AHMAD SHAWAL BIN ALI |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
46 | TRANSFORMING ENERGY AUDITING EDUCATION WITH IOT INNOVATION: IOT ELECTRICAL ENERGY AUDIT LAB KIT | TM64 | 1. TS. BAHRIL BIN BALLI 2. TS. SHAMSIAH BINTI SALAMAT 3. TS. JULKIFLI BIN AWANG BESAR |
1. POLITEKNIK KOTA KINABALU 2. POLITEKNIK KOTA KINABALU 3. KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT |
47 | NOTA MENGGUNAKAN AR (NMAR) | TM65 | 1. SUHAILIE BINTI DAUD 2. SITI NORSIAH BINTI AHMAD 3. RASIDAH BINTI MOHD ZOHOR |
1. UTEM 2. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 3. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
KATEGORI
PERDAGANGAN, HOSPITALITI, SENI DAN REKABENTUK
BIL. | TAJUK INOVASI | ID PESERTA | NAMA AHLI | NAMA INSTITUSI |
---|---|---|---|---|
1 | KNIGHT OF KINGDOM LANGUAGE BOARDGAME (KOKLAB) | PER02 | AYUNI MADARINA BINTI ABDUL RAHMAN | POLITEKNIK HULU TERENGGANU |
2 | GREEN BOX | PER04 | MOHD FIRDAUS MUSTAKIM BIN YAHYA | POLITEKNIK KUCHING SARAWAK |
3 | OOPS MY ENGLISH | PER05 | DALVINDER KAUR A/P KOLDIP SINGH | KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH |
4 | TARAP COOKIES MENGGUNAKAN KESELURUHAN ISI, JERAMI DAN BIJI BUAH TARAP | PER07 | DAYANG NOORLIZAH BINTI AWANG MAHMOOD | KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT |
5 | APLIKASI PERMAINAN PINTAR | PER09 | UMMUL HAFIZAH BINTI ALI | POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
6 | QUIET BOOK (V2) | PER10 | 1. ABD MUHSIN BIN BAHARIN 2. ENI BINTI AZNAN |
KOLEJ KOMUNITI BUKIT MERTAJAM |
7 | PERMAINAN JUTARIA TEKA-TEKI | PER11 | ALIAH HARIZAHANI BINTI ABDUL HALIM | UNIVERSITI SULTAN AZLAN SHAH (USAS) |
8 | SMART-SEAM RULER | PER12 | 1. MOHD KHAIRUDDIN BIN ABD KARIM 2. NORASHIKIN BINTI ABD KARIM |
1. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 2. SMK TUN TUAH |
9 | FOLDABLE TABLE CUM CHAIR (FOLDABLE TAB-CHAIR) | PER14 | 1. NORAINI BINTI KAMARUDIN 2. NURISMA BINTI IBRAHIM |
POLITEKNIK PORT DICKSON |
10 | CONCEPTUAL BOX CTP | PER15 | 1. NORHIDAYAH BINTI ISMAIL 2. FARHAH BINTI MOHD SHAFIEI 3. NOOR YUSLIZAWATI BINTI YUSOF |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
11 | AR DIGITAL SUPPORT | PER16 | 1. FAHIMAH BINTI JAFFAR 2. SUZLINA @ NORHIDAYAT BINTI ABD RAZAK 3. LILY KALSUM BINTI MARJI |
KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
12 | INTERNATIONAL BUSINESS DIGITAL DASHBOARD (IBDID) | PER17 | 1. SUZLINA @ NORHIDAYAT BINTI ABD RAZAK 2. NURHALISA BINTI MOHD ALI 3. WAN NORINA BINTI TUKOL @ABD RAZAK |
KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
13 | E-ZY HAIR NOTES | PER18 | 1. WAN NORAISHAH BINTI WAN AHMAD TARMIZI 2. NURUL IZZATI BINTI JA'IS |
KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
14 | OG SCRUB SOAP | PER19 | 1. NURHAZIRAH BINTI HAMDAN 2. NURUL HUDA BINTI ISHAK 3. NURSHAFAWANI BINTI ABDUL HAMID |
KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
15 | SAMBEL (SAMBAL KULIT EPAL) | PER20 | 1. NURULHUDA BINTI MD YUSOF 2. NOOR FARDZILAWATI BINTI MD NASIR 3. FARIDATUL MASTURA BINTI MOHAMED KHATIB |
KOLEJ KOMUNITI MUAR |
16 | CREATIVE ART KIT | PER21 | 1. SALASIAH BINTI AMIN 2. NORELES BINTI ALI 3. NOR RASIDA BINTI ABD RAHMAN |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
17 | CLIP TIN | PER22 | 1. SHAHARIZAH BINTI JAMALUDIN 2. SITI NURR HIDAYAH BINTI MOHD SANIF 3. SITI MASTURA AINAA BINTI MOKHTAR |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
18 | GRAPHIC DESIGN PROMINENT FIGURE CARD GAME | PER23 | 1. NURUL FADZILLAH BINTI ABDUL WAHAB 2. FATIN NABIHAH BINTI SAARI |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
19 | CAL-DE | PER24 | 1. SIVA RANJINI A/P SUGUNASILAN 2. NOOR ANIZA BINTI AZMAN 3. NURUL LAILI BINTI MOHAMED YAHYA |
KOLEJ KOMUNITI SUNGAI SIPUT |
20 | KIT PROTOKOL PENGURUSAN MAJLIS SEBAGAI ALAT BAHAN BANTU MENGAJAR | PER26 | 1. MOHD JEFFRY BIN ZAINUDDIN 2. NURUL HUDA BINTI AWANG KALONG |
1. KOLEJ KOMUNITI TANJUNG PIAI 2. |
21 | FASHION CRIB | PER27 | 1. NORAZRINA BINTI ISMON 2. NOORHANA BINTI MOHAMMAD 3. MOHD RAFIQ BIN MUJILAN |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
22 | BATU SEREMBAN GAME KIT | PER28 | 1. JUNITA BINTI SHA'ARI 2. MASITHAH BINTI JASMAN 3. MOHD RAFIQ BIN MUJILAN |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
23 | ENGINEERED PRO-APRON | PER29 | 1. MASITHAH BINTI JASMAN 2. JUNITA BINTI SHA'ARI 3. NOR IDAYU SYAFIZA BINTI MOHAMAD NAJIB |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
24 | FLEXI COLLAR MOULD | PER30 | 1. AZLAN BIN ZAKARIA 2. MOHAMAD HASROL BIN SUMAWAN |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
25 | HRM HISS ‘N’ CLIMB GAME | PER31 | 1. MOHAMAD SHUKRI BIN MUDA 2. MUZAILINA BINTI MUSLIMIN 3. AREN LAH KEBING |
1. POLITEKNIK METRO BETONG SARAWAK 2. POLITEKNIK MELAKA 3. POLITEKNIK METRO BETONG SARAWAK |
26 | KESUM FLAKES | PER32 | 1. NOR MAZLINA BINTI MOHAMAD AMIN 2. NURUL AIDA BINTI HAMIDON 3. MAISARAH BINTI ZAKARIAH |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
27 | OPAK OPAK PETAI | PER34 | 1. SAIFOL BIN SENAPI 2. SAIFUL BIN MOHD ALI 3. NOR ANISAH BINTI ABD HAMID |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
28 | PORTABLE SOLDERACK | PER36 | 1. ROZI ROSLINDA BINTI ABU HASSAN 2. BAZILLAH BINTI KHAMIS 3. NOORAZLINA BINTI HASHIM |
KOLEJ KOMUNITI KUALA LANGAT |
29 | RANGER LOOP SEAT | PER37 | 1. SARAH BINTI GHAZALI 2. MOHD ASYRAF BIN MOHD NOOR 3. NOR AMIRAH BINTI BORAHAN |
KOLEJ KOMUNITI LIPIS |
30 | IHOT (ISLAMIC HOTEL TRANSFORMATIONS) | PER39 | 1. MUNIRAH BINTI MUSTAFFA 2. NAIMAH BINTI GHAZALI 3. NURASMA' BINTI SHAMSUDDIN |
1. POLITEKNIK MERLIMAU 2. POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN 3. UNIVERSITI MULTIMEDIA |
31 | EASY STATEMENT OF COST | PER40 | 1. ANIZA SURIATI BINTI ABDUL SHUKOR 2. FAZLINA BINTI ABD RAHIMAN 3. PHAVIITHIRRAH A/P GOVINDARAJOO |
POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH |
32 | THE LILIT STORY | PER41 | 1. ELFY FARIZA BINTI SHARKAWI 2. LAILA NAJWA BINTI YAHAYA 3. FARIDAH BINTI MERJOH |
KOLEJ KOMUNITI KUCHING |
33 | EASY FLEXI NASI LEMAK WRAP | PER42 | 1. YUSNORMALAWATI BINTI HAMDAN 2. RAFIZI BIN RAMLI 3. ZAINAB BINTI MD ISA |
1. KOLEJ KOMUNITI SUNGAI PETANI 2. KOLEJ KOMUNITI BALING 3. KOLEJ KOMUNITI BALING |
34 | CRISPY CHICKEN FEET | PER43 | 1. SYED MOHD HAFIZAL BIN SYED ALI 2. AHMAD SAIFUL BIN ABDUL MANAF 3. FATKHURRAHMAN BIN MANANI |
POLITEKNIK METRO KUANTAN PAHANG |
35 | E-COUNTCELLENT | PER45 | 1. NURULHUDA BINTI MD SAAD 2. NOR RAFIDAH BINTI ABDUL RAHMAN 3. AZNIN BINTI NAZARUDIN |
POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH |
36 | PATTERN STORAGE BAG | PER46 | 1. NOORAMIMAH BINTI AMIN 2. NURSALIZAH BINTI MUSLIM 3. NORMAH BINTI ISHAK |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
37 | MACARON MARHAENZ | PER47 | 1. RUSLINA BINTI YUSOFF 2. MARZUKI BIN AHMAD 3. AINA SYAFIQAH BINTI ABD GHAFFAR |
KOLEJ KOMUNITI KUALA KANGSAR |
38 | KALKULATOR RUBRIK | PER49 | 1. MOHAMMAD AZRINSHA BIN ABDUL WAHAB 2. MASTURA BINTI MASTOR |
KOLEJ KOMUNITI ROMPIN |
39 | MACARON BIJI GETAH | PER50 | 1. MUHAMMAD FIRDAUS BIN ABU HASAN 2. FIKRIAH BINTI ABU HANIF 3. SUZIERA BINTI AHMAD |
INSTITUT KEMAHIRAN BELIA NEGARA (IKBN), KEMASIK |
40 | PRAKTIS AMALAN HIJAU: ARANG BIJI KOPI (ARABIKO) | PER51 | 1. MUHAMMAD SYAFIQ BIN AHMAD BUKHARI 2. NURUL SYAZWANI BINTI KHUDZARI 3. SITI FITRIKA NORA BINTI SHAARI |
LANGKAWI TOURISM ACADEMY@KOLEJ KOMUNITI LANGKAWI |
41 | WEARABLE GROOVE OF GHETTO BLASTER | PER52 | 1. NUR ILI BINTI BADRI 2. IRNI NOR SUHANA BINTI ISMAIL 3. QISTINA BINTI ARSHAD |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
42 | 2-WAY BAG | PER53 | 1. RUHAIZAN BINTI SHAHARUDDIN 2. NORAINI BINTI MOHAMAD NOR |
KOLEJ KOMUNITI BATU GAJAH |
43 | RETORT READY-TO-EAT (RTE) FOOD TECHNOLOGY: GULAI KAWAH DAGING BATANG PISANG | PER54 | 1. HAFIZOL BIN ABU HASSAN 2. NOR ASFARUL LAIL AZWAN BIN HARIS 3. WAN RUHAIFI BIN WAN YUB IBRAHIM |
LANGKAWI TOURISM ACADEMY @ KOLEJ KOMUNITI LANGKAWI |
44 | EASY CASH FLOW | PER55 | 1. SITI NAZURA BINTI SENAN 2. RUSNANI BINTI YAHYA |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
45 | BLUE HAIRFLUX CARE TONIC | PER56 | 1. JALILAH BINTI ALI 2. SHAZZAN AMIR BIN SHAHADAN 3. WAN AISHAH BINTI YUSOFF |
KOLEJ KOMUNITI TAMPIN |
46 | 4K FLOWER PASTE | PER57 | 1. KAMARUL HAZRI BIN GHAZALI 2. RUSLINA BINTI YUSOFF 3. WAN NORDIANA BINTI WAN MOHD |
1. KOLEJ KOMUNITI KUALA KANGSAR 2. KOLEJ KOMUNITI KUALA KANGSAR 3. LANGKAWI TOURISM ACADEMY@KOLEJ KOMUNITI LANGKAWI |
47 | LINGO AF | PER58 | 1. SITI ADILA BINTI MOHAMAD YAZI 2. FARAH ZAHIDAH BINTI MOHD NOOR 3. MUHAMMAD ALHAFIZ BIN AMAT ESA |
1. POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN 2. KOLEJ KOMUNITI BUKIT BERUANG 3. KOLEJ KOMUNITI SARIKEI |
48 | V-TO @ KITE | PER59 | 1. NORMATUL SHAFINAZ BINTI OMAR 2. SITI SALWA BINTI KUSAIRI 3. MOHD NIZAM BIN SALEH@JAPRI |
1. POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN 2. 3. POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
49 | SOLAT SMART BOARD | PER60 | 1. MOHD HAIKAL 'AKASHAH BIN MD NOR 2. NUR FARHANA BINTI MISNO 3. MOHD LOKMAN BIN AHMAD |
POLITEKNIK MERLIMAU |
50 | KOTAK INTONASI V2 | PER61 | 1. M. SHARIFF BIN AZIZ 2. MOHD SHAHRUL IZWAN BIN IBRAHIM 3. SALIZA BINTI GHAZALI |
KOLEJ KOMUNITI TELUK INTAN |
51 | BES MAKER | PER62 | 1. HASLIZAWATI BINTI JAAFAR 2. NUR AMANINA BINTI ROSLEE 3. ROAZLIZA BINTI BAHARIN |
KOLEJ KOMUNITI JELEBU |
52 | A SWAT BOARD GAMES DESIGNED TO DEVELOP VOCABULARY EXPANSION AND GRAMMAR | PER63 | 1. NORAFIDAH BINTI HAJI ABDULLAH 2. BOBBY CHEW HAN YONG 3. MAISARAH BINTI ABDUL LATIF |
POLITEKNIK MERLIMAU MELAKA |
53 | EDAMAME AND CHICKPEA NUGGETS | PER64 | 1. SHAWAL FIKRI BIN SIHAB 2. KHAIRUL HAFIS BIN HASSAN NAZRI |
KOLEJ KOMUNITI KUALA KANGSAR |
54 | VM 3D BOX | PER65 | 1. AMIZAH BINTI AMIR 2. SABARIAH BINTI HASIBULLAH 3. NURHASLIZA BINTI BAHARUDIN |
KOLEJ VOKASIONAL ERT SETAPAK KUALA LUMPUR |
55 | APLIKASI PENGGUNAAN BIJI ARTOCARPUS INTEGER SEBAGAI BAHAN ASAS DALAM PENGHASILAN BIJIRIN SARAPAN PAGI-NUTRICHEM | PER66 | 1. MOHAMAD HAPIZ ABDUL RAHMAN 2. NUR AIN QISTHINA BINTI AZLIAZAMIN 3. INTAN NURHASMIDA BINTI MOHD HASNAN |
KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH |
56 | BOOK STOPPER | PER67 | 1. RASHIDAH BINTI ABDUL RAHMAN 2. SITI SAIDATUL AKHMAL BINTI MOHD 3. ZAHID BIN DAIM |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
57 | TAYLOR SMART STORAGE | PER68 | 1. NOORAMIMAH BINTI AMIN 2. NURSALIZAH BINTI MUSLIM 3. NORMAH BINTI ISHAK |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
58 | SMART ELASTIC WAISTBAND BOX | PER69 | 1. NORMAH BINTI ISHAK 2. MOHD RAFIQ BIN MUJILAN 3. KHAIRUL ANUAR BIN MUHAMAD |
KOLEJ KOMUNITI PAGOH |
59 | OP BOT | PER70 | 1. ADLEENA ADHA BINTI ABDUL MUA'AIN 2. WIRDAWATI BINTI AHMAD @ MOHD ISA 3. AKHMALIAH BINTI ABD RAHIM |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
60 | SPA SPIK | PER71 | 1. NUR ASLINDA BINTI ABDUL RAHMAN 2. JULIANA BINTI AB WAHAB 3. NAZELIRA BINTI A RAHIM |
1. KOLEJ KOMUNITI KOTA MELAKA 2. KOLEJ KOMUNITI KOTA MELAKA 3. KOLEJ KOMUNITI BUKIT BERUANG |
61 | I-BANTU SOLAT | PER72 | 1. TS. SHARIFAH NORAKHIL BINTI SYED LOED 2. NORSHAHIRA BINTI KAMARZAMAN |
KOLEJ KOMUNITI JELEBU |
62 | SCATTERGORIES V1.0 | PER73 | 1. ZAM ZARINA BINTI MD ZAIN 2. MAZZUIN BINTI YUSOF 3. SARAH BINTI ABD HAMID |
KOLEJ KOMUNITI JELEBU |
63 | REWAX | PER74 | 1. SHALIZA BINTI SHAHRUDIN 2. NORAINI BINTI HUSSIN 3. NOR ASHIDA BINTI RODZAN |
KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH |
64 | PRODAM KIT | PER75 | 1. SANUZEE BINTI SHAFIE 2. EDAYU BINTI MOHD YUSOF 3. NOR HARWATI BINTI GHAZALI |
KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR |
65 | CURVE KIT | PER76 | 1. NORAZILA BINTI ANIAH 2. SUZILA BINTI ABDUL LATIFF 3. MUNIRA BINTI MOHKTAR |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
66 | IS-COM PACK | PER77 | 1. NURHASYINDA BINTI SHAHIDAN 2. NUR AZLINA BINTI JALALUDDIN |
KOLEJ KOMUNITI KUALA LANGAT |
67 | PENGHASILAN COKLAT BAMBANGAN DENGAN INTI JELI JEM DARI BUAH BAMBANGAN | PER78 | 1. DAYANG NOORLIZAH BINTI AWANG MAHMOOD 2. RAHALIZA BINTI ABD RAHIM 3. MAZUWAN BIN MUSTAFFA |
KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT |
68 | SAMBAL TOTOQ ROSSELLE | PER81 | 1. NORHAFIZAI BINTI MD NOR 2. NORHAZLINA BINTI SAHARI 3. DATIN SAKINAH BINTI MUPIT |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
KATEGORI
TEKNOLOGI DAN KEJURUTERAAN
BIL. | TAJUK INOVASI | ID PESERTA | NAMA AHLI | NAMA INSTITUSI |
---|---|---|---|---|
1 | ERGO-PKS: PROGRAM PENGURUSAN ERGONOMIK PERUSAHAAN KECIL DAN SEDERHANA | KEJ02 | MOHD ZUBAIRY SHAMSUDIN | UNIVERSITI ISLAM ANTARABANGSA MALAYSIA |
2 | DRILL BIT SHARPENING JIG | KEJ03 | 1. MUHAMAD SYIRAZI BIN SUHAIMI 2. MOHD HELMI BIN SALLEH 3. MOHD RIZAL AZMAN BIN RIFIN |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
3 | HENRY WHEEL | KEJ04 | 1. ROSMAWATY BINTI AHMAD 2. UMI HALAWATI BINTI AHBARRUDDIN 3. MEGAWATI BINTI MUHAMAD |
1. KOLEJ KOMUNITI JEMPOL 2. KOLEJ KOMUNITI JEMPOL 3. KOLEJ KOMUNITI KUALA PILAH |
4 | ADVANCED PORTABLE ABS SENSOR SIMULATOR | KEJ05 | 1. TS. MOHD FARID BIN RAHAT 2. WAN MOHD FAKHRI BIN WAN MANSOR 3. MOHD ZAKIRI BIN M. MARZUKI |
1. POLITEKNIK MERSING JOHOR 2. KOLEJ KOMUNITI ROMPIN 3. KOLEJ KOMUNITI PEKAN |
5 | POCHO.J | KEJ06 | 1. RASYIDI BIN ABDULLAH 2. MOHD ZAKI BIN MOHD ISMAIL 3. NURZAIMA BINTI MAHMOD |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
6 | MAGNIFICENT FOREARM | KEJ07 | 1. MOHD HAMDAN BIN IBRAHIM 2. NORLINNOR BINTI BAHARUDIN 3. YAZMIN BIN YAAKOB |
INSTITUT LATIHAN PERINDUSTRIAN (ILP) SELANDAR |
7 | 3D-DRAFTING BOARD | KEJ08 | 1. MOHAMAD NORZAMANI BIN MAT DAUD 2. SALINA BINTI IDRUS 3. HADIZAH BINTI MOHD KASSIM |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
8 | MULTIPURPOSE TEMPORARY SIGNNAGE | KEJ09 | 1. ZAKIAH BINTI HASSAN 2. HASYIMUNFAZLIE BIN MUHAMAD YUSOFF 3. AFFENDI BIN DERIS |
POLITEKNIK SULTAN HAJI AHMAD SHAH |
9 | LOW COST CHOCOLATE 3D PRINTER MACHINE | KEJ10 | 1. HUSSEIN BIN MD ZAN 2. HJ. ISHAK BIN IBRAHIM @ YEM 3. SINATU SADIAH BINTI SHAPIE |
POLITEKNIK MELAKA |
10 | KIT PEMBELAJARAN METACENTRIC HEIGHT | KEJ11 | 1. SITI NORZAEMAH BINTI MOHD RASHID 2. TS. NUR AZEMAH BINTI AMINLUDIN 3. WAN NURHAZIRAH BINTI KAMARUZAMAN |
POLITEKNIK SULTAN IDRIS SHAH |
11 | LOW IMPACT STEP STAIRCASE (LISS) | KEJ13 | 1. NOR FAZLINA BINTI HARUN 2. SYAIZURA HANI BINTI ABD SAMAT 3. ROHANA BINTI MOHD NOR |
KOLEJ KOMUNITI KUANTAN |
12 | PISAU LAPAH KOMPOSIT | KEJ14 | 1. SUHIRMAN BIN MOHAMMAD 2. HALIJAH BINTI ISMAIL |
1. KOLEJ KOMUNITI JEMPOL 2. KOLEJ KOMUNITI KUALA PILAH |
13 | EZY SPANNER | KEJ15 | 1. NAFIZA BINTI MD. SARIP 2. MOHD HALMI BIN ASMANI 3. ZOOL HILMI BIN MOHKHTAR @ MOKHTAR |
KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR |
14 | TRAFFIC LIGHT MOBILE (PLC TEACHING AIDS) | KEJ17 | 1. MOHD HISHAM BIN SIDI AHMAD 2. ZULFADLI BIN GHANI 3. MASRIZAL BIN MAHMOOD |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
15 | SINGLE PHASE DB C/W SHORT CIRCUIT TESTER | KEJ18 | 1. KHAIRUL ANUAR BIN SELAMAT 2. MASRIA BINTI AHMAD SAYUTI 3. FIRDAUS BIN BACHOK @ EMBOK WALANG |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
16 | WORKSHOP SMART WORKBENCH | KEJ19 | 1. MOHD YAZID BIN AZIZ 2. MOHD KHAIR BIN CHE ROSE 3. MOHD HERMAN BIN ANIS |
INSTITUT KEMAHIRAN TINGGI BELIA NEGARA CHEMBONG |
17 | MYDIYPLC TRAINER | KEJ21 | 1. MOHD HUZAIFAH BIN ABDULLAH 2. NORHIDAYAH BINTI MORSALIN |
KOLEJ KOMUNITI SANTUBONG |
18 | SMART CUTTER IBS SUSTAINABLE | KEJ22 | 1. HAZRUWANI BINTI A HALIM 2. MOHD ZAIDI BIN ABDUL HAMID 3. MD ALIMI BIN YASINAN@JASMAN |
POLITEKNIK SULTAN SALAHUDDIN ABDUL AZIZ SHAH |
19 | MYDIY MOTOR TRAINER (MyDMT) | KEJ23 | 1. SAIDI KHAIRUL ALIMI BIN OTHMMAN 2. MOH HUZAIFAH BIN ABDULLAH 3. AZREEN BIN JAFAAR |
KOLEJ KOMUNITI SANTUBONG |
20 | PORTABLE WIRING DISPLAY UNIT | KEJ24 | 1. MOHD HALMI BIN ASMANI 2. ZOOL HILMI BIN MOHKHTAR @ MOKHTAR 3. SAMSURI BIN AMAN |
KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR |
21 | PEMBUATAN PATTERN MENGGUNAKAN PERCETAKAN 3D (3D PRINTING) BAGI KURSUS DJF21012 MANUFACTURING PRACTICE 1 | KEJ25 | 1. KHAIRUL NAZRY BIN TALIB 2. SOFIAN BIN ABD SAMAD |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
22 | X6 MOBILE TRAINER | KEJ26 | 1. NORIZAN BINTI MD ISA 2. SYAJARATUL DUR BINTI RAMLI 3. NURAZALIZA BINTI MOHAMED NOORDIN |
POLITEKNIK TUANKU SULTANAH BAHIYAH |
23 | RESISTOR COLOUR CODE (RCC) PADLOCK | KEJ27 | 1. NURULHUDA BINTI SALIM 2. HAJILAH @ INTAN BINTI ARIFF 3. SAMSIAH BINTI MD SALEH |
KOLEJ KOMUNITI BUKIT BERUANG MELAKA |
24 | MYTABLELAB | KEJ28 | 1. RASIDAH BINTI RUSMAN 2. SHUDERMAWAN BIN JARUMAN 3. MOHAMAD ZAMRI BIN JAMIL |
POLITEKNIK MERSING |
25 | PULSE RATE MONITORING SYSTEM | KEJ29 | 1. AZILAH BINTI ASRI 2. NAIMAH BINTI MAT ISA |
1. POLITEKNIK PORT DICKSON 2. UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA |
26 | AMPLITECH PRO TRAINER | KEJ30 | 1. NUR SUHANA BINTI SUHADI 2. ZAINAB BINTI MUSRI 3. NURSHEDA BINTI ZAINUDIN |
POLITEKNIK PORT DICKSON |
27 | ELECTRICAL WIRING TRAINER WITH e-WELINK APPLICATION (ETeA) | KEJ31 | 1. MAZLAN BIN KARIM @ HUSSEIN 2. ZURAIDA BINTI OSMAN 3. SUHAIME BIN RAHMAT |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
28 | PATIENT MOVEMENT DETECTOR | KEJ33 | 1. MOHD AZIRUDIN BIN SAHHUDIN 2. MOHD NIZAM BIN SAMAD 3. MOHD IZHAM BIN AHMAD |
POLITEKNIK PORT DICKSON |
29 | REFG SMARTSENSE: PENGESAN PERUBAHAN SUHU BAHAYA PETI SEJUK INDUSTRI, KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT | KEJ34 | 1. TS. MAZUWAN BIN MUSTAFFA 2. DAYANG NOORLIZAH BT AWANG MAHMMOD 3. AFIQAH BINTI JAMALUDIN |
KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT, SABAH |
30 | TRAVERSE SIMULATOR BOARD | KEJ35 | 1. WAN MOHD HAKIMIN BIN WAN SHAFIE 2. RAJA NUR SYAHIZAD BIN RAJA MOHD YAZIT |
POLITEKNIK SULTAN MIZAN ZAINAL ABIDIN |
31 | MODEL STRUKTUR BANGUNAN 3D | KEJ36 | 1. MAZLINA BINTI ABDUL GHANI 2. NURAZIYATI BINTI SUKARDI 3. ISHAK BIN IBRAHIM @ YEM |
POLITEKNIK MELAKA |
32 | MODEL PELATIH SISTEM KAMERA LITAR TERTUTUP (CCTV) | KEJ37 | 1. UNGKU AHYA BIN UNGKU MOHAMAD 2. ROHAYATI BINTI DUASA 3. AZIZI BIN MOHD ZAIN |
KOLEJ KOMUNITI BATU PAHAT |
33 | CNC'S PORTABLE LOW-COST CAMERA | KEJ38 | 1. DR. MOHAMMAD FIRDAUS BIN ANI 2. TS. MOHD FAHMI BIN KAMARUDDIN 3. MOHD AZIZI BIN OMAR |
KOLEJ KOMUNITI TAIPING |
34 | ESP 32 PROJECT BOARD | KEJ39 | 1. TS. HUSAINI AZA BIN MOHD ADAM 2. B. CHITTHRA A/P BALAKRISHNAN 3. NOR AMALINA BINTI MUSA |
KOLEJ KOMUNITI SEBERANG JAYA |
35 | ESP32 IOT EDUCATIONAL LEARNING KIT | KEJ40 | 1. TS. HUSAINI AZA BIN MOHD ADAM 2. NAJMI HAWA BINTI ABDUL WAHAB 3. NORADILAH BINTI SAAD |
KOLEJ KOMUNITI SEBERANG JAYA |
36 | KIT PEMBELAJARAN SISTEM KNX | KEJ41 | 1. NAZLIAH BINTI MAMAT 2. SUZITA BINTI CHE OSMAN 3. SHAHRUL ANUAR BIN ABD RAHIM |
KOLEJ KOMUNITI PAYA BESAR |
37 | VOLTAGE DROP TEST TEACHING AID (VOTTA) | KEJ42 | 1. ZAIMI BIN ZAINOL 2. SUHAIMI BIN YUSOF 3. MOHD ZULFAHMI BIN ZAKEE |
KOLEJ KOMUNITI KEPALA BATAS |
38 | IOT-BASED SMART IRRIGATION SYSTEM USING ESP32 & NODE-RED FOR SMALL FARM | KEJ43 | 1. MUHAMAD HAFIZ BIN ABD RAZAK 2. MOHD HAFIZ BIN HARON 3. SUHAINA BINTI MOHAMED ZAKI |
1. KOLEJ KOMUNITI KUANTAN 2. KOLEJ KOMUNITI SEBERANG JAYA 3. KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
39 | ABSORBER NUT REMOVER TOOLS | KEJ46 | 1. MOHD FARHAN BIN ABDUL AZIZ 2. ZAINORDIN ZHAFRAN BIN ZULKEFLI 3. ZULKIFLE BIN SUKRI |
KOLEJ KOMUNITI GERIK |
40 | AN AUTOMOTIVE SECURITY SYSTEM | KEJ47 | 1. TS. JASNI BIN MOHD YUSOFF 2. MOHD ZAKI BIN ABDUL MANAP 3. MOHD IRWAN FAZRI BIN CHE MOHD NOR |
KOLEJ KOMUNITI KEPALA BATAS |
41 | DUAL PURPOSE EMBEDDED SYSTEMS AND IOT EDUCATIONAL TRAINER | KEJ49 | 1. MOHD AZKAR BIN SIDIK 2. MOHD KHAIRI BIN KAMARUDIN |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
42 | SMART HOME AUTOMATION CONTROL WITH VOICE COMMAND | KEJ51 | 1. ROHANA BINTI HASAN 2. ADIBAH BINTI AHMAD 3. MUHAMAD ZARIF HAIQAL BIN ZAINAL |
POLITEKNIK IBRAHIM SULTAN |
43 | MYIOT4EDU | KEJ53 | 1. ANEETHA ASYIKEEN BINTI OTHMAN 2. NORASID BIN MAJID |
1. KOLEJ KOMUNITI MASJID TANAH 2. KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
44 | MODEL MINI SISTEM TENAGA ELEKTRIK (MMTEK) | KEJ54 | 1. ZAIFUL HIZAM BIN HAMIDON 2. MOHAMAD AFDZAM BIN RAHIM 3. NOR MAIZATUL MONA BINTI HUSIN |
1. POLITEKNIK MELAKA 2. POLITEKNIK MELAKA 3. POLITEKNIK MERLIMAU |
45 | LOGIT (LOGIC GATE TESTER) | KEJ55 | 1. SITI NURR HIDAYAH BINTI MOHD SANIF 2. SITI MASTURA AINAA BINTA MOKHTAR 3. NURZAIMA BINTI MAHMOD |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
46 | PENGESAN PARAS AIR BANJIR BERASASKAN IOT | KEJ56 | 1. ABDUL RAZAK BIN SHAARI 2. MOHD HALID BIN ABU 3. NOOR BAITI BINTI JAMALUDDIN |
1. POLITEKNIK MELAKA 2. POLITEKNIK MELAKA 3. KOLEJ KOMUNITI SELANDAR |
47 | IOC@KKBALING | KEJ57 | 1. IZYANTY BINTI ISMAIL 2. ZARIFAH BINTI MOHD KHARI 3. DR. REEZLIN BIN ABD RAHMAN |
1. KOLEJ KOMUNITI BALING 2. KOLEJ KOMUNITI BALING 3. POLITEKNIK TUANKU SYED SIRAJUDDIN |
48 | AR4BIM | KEJ58 | 1. MOHD ROZAIMIN BIN ABDUL HAMID 2. NUR HAFIDZAH BINTI MUHAMADAN 3. TS. SHAHIDA BINTI SHARUDDIN |
POLITEKNIK SULTAN SALAHUDDIN ABDUL AZIZ SHAH |
49 | SOM SIMULATOR | KEJ59 | 1. TS. MOHAMED HAMDAN BIN MOHAMAD IBRAHIM 2. DR. DULINA BINTI THOLIBON 3. WIRDAWATI BINTI AHMAD @ MOHD ISA |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
50 | IoT PLATFORM AND WIRELESS STRAIN-STRESS MEASUREMENT TO COMPLY INDUSTRIAL 4.0 | KEJ60 | 1. DR. MEOR IQRAM BIN MEOR AHMAD 2. PROF. MADYA DR. MOHD ZAKI BIN NUAWI 3. TS. DR. MOHD FAIZAL BIN MAT TAHIR |
UNIVERSITI KEBANGSAAN MALAYSIA |
51 | LITAR KAWALAN PEMAMPAT BERASASKAN TEKNOLOGI INTERNET OF THINGS (IOT) | KEJ61 | 1. SURAYA BINTI ABDUL RAHMAD 2. SHAHIRAN BIN SAAD 3. MOHD ZAIMIN BIN ISMAIL |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
KATEGORI
SAINS SOSIAL, PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN DAN UMUM
BIL. | TAJUK INOVASI | ID PESERTA | NAMA AHLI | NAMA INSTITUSI |
---|---|---|---|---|
1 | JARIHEP | SS03 | HANIM BINTI ABDUL RAHIM | KOLEJ KOMUNITI TANJUNG PIAI |
2 | SMART MASTERSHEET WHEEL CALCULATOR | SS04 | 1. NORAZEMA BINTI SHARI 2. NOOR AKMAR BINTI ABDULLAH 3.MOHD SYAUFIQ BIN DOLMAT |
KOLEJ KOMUNITI SABAK BERNAM |
3 | ROOM BOOKING CALENDAR | SS05 | 1. TENGKU FATTNIN ALYA' BINTI TENGKU KAMARUZAMAN 2. RAIDAH BINTI MD SUDI 3. AZINI AMIZA BINTI HASHIM |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
4 | COGNITIVE LEVEL APPS (COG APPS) | SS06 | 1.SITI NAZURAH BINTI MD ZAID 2. HASYIREEN BINTI ABDUL HALIM 3. ZURAINI BINTI MOHD SAFUAN |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
5 | SOAR (STUDENT’S OUTSTANDING ACHIEVEMENT RECORD) | SS07 | 1. MOHD FADZLI BIN ZULKEFLEE 2. MIRYATI BINTI OMAR 3. HAIRUL ANUAR BIN MASROL |
1. POLITEKNIK SULTAN IDRIS SHAH 2. KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG 3. KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
6 | "E-POKET UNIT ANIMASI 2D" | SS08 | 1. SAHIRDA BINTI ITHNAIN 2. NIK FATIN NADIRAH BINTI NIK MOHAMAD SABERI 3. MUHAMMAD SYAFIQ BIN SAIFUL BAHRI |
KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT |
7 | PENGURUSAN STOR SECARA DIGITAL DI BENGKEL SKR KKLJ | SS09 | 1. MOHAMAD NASRUL HAKEM BIN MOHAMAD HASHIM 2. MOHD FAIZ BIN RAZALI 3. MOHD SAFUAN BIN OMAR |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG JOHOR |
8 | KIT PEMBELAJARAN PENGAJIAN AM | SS10 | 1. MOHD SANI BIN AZIZAN 2. IRMAN FAREED BIN KADIR 3. NOR DALILA BINTI ABD RAHMAN |
1. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 3. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
9 | MYPCC: ALAT PENGURUSAN KEJAT (LEAN MANAGEMENT) DI POLITEKNIK MERLIMAU | SS11 | 1. ZURAINI BINTI ZAINAL ABIDIN 2. ABDUL RASHID BIN HUSAIN 3. SUHAILA BINTI MAT NOR |
POLITEKNIK MERLIMAU |
10 | INNOVATION & RESEARCH PROPOSAL (IREPRO) | SS12 | 1. SHAMSUDDIN BIN AMIN 2. NURATIKA ASYURAH BINTI ABDULLAH 3.REZIELLA BINTI LAHAJI |
KOLEJ KOMUNITI BEAUFORT, SABAH |
11 | HANDPAD KUALITI JPH | SS13 | 1. HARULNIZAM BIN MOHAMAD 2.NUR SHAHIRAH BINTI MAT SHARF 3. NOR RASYIDA BINTI RAHMAT |
1. POLITEKNIK MUADZAM SHAH 2. POLITEKNIK SULTAN IDRIS SHAH 3. POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
12 | SISTEM IPRESTASI | SS14 | 1. SUHARYATI BINTI SULAIMAN 2. SHIRLEY ANAK PHILLIP 2. NOR DALILA BINTI ABD RAHMAN |
1. POLITEKNIK KUCHING, SARAWAK 2. KOLEJ KOMUNITI MAS GADING, SARAWAK 3. KOLEJ KOMUNITI SEGAMAT 2 |
13 | GID: GOOGLE INTERACTIVE DATABASE | SS15 | 1. FAIRUZZY BIN SA'AET 2. MUHAMMAD FIKRI BIN SAMSUDIN |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
14 | ADY: AKSES DIGITAL UNTUK YURAN | SS16 | 1. NUR FATIHAH BINTI NORIZAM 2. NORAZILA BINTI ANIAH |
KOLEJ KOMUNITI LEDANG |
15 | E-PERAKUAN | SS17 | 1. NASIBAH HUSNA BINTI MOHD KADIR 2. DIYANA ZAHIRAH BINTI JAAFAR 3. KHULIA BINTI ABD SAMAT |
1. JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK DAN KOLEJ KOMUNITI 2. KOLEJ KOMUNITI TANJUNG PIAI 3. KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR |
16 | I-AKUAN | SS18 | 1. SITI SALBIAH BINTI SAIDIN 2. ZAINAB BINTI MD ISA 3. IZYANTY BINTI ISMAIL |
KOLEJ KOMUNITI BALING |
18 | SISTEM PENGURUSAN DALAMAN KOLEJ KOMUNITI KUANTAN (MYAIMS) | SS19 | 1. SHAHRIZAL BIN M. YASIN 2. ASMAWI BIN MUDA @ OTHMAN 3. NOR IDAYU BINTI NORDIN |
KOLEJ KOMUNITI KUANTAN |
19 | ONE STOP CENTRE PSH KKKG | SS22 | 1. NURAINI BINTI MAHMUD 2. MERVIN GUMBA ANAK SIGAI 3. TS LIEW FOONG CHING |
KOLEJ KOMUNITI KUCHING |
20 | APLIKASI IHFAZ | SS23 | 1. NOR AISAH BINTI ABU SAMAH 2. ARIFAH MURSYIDAH BT ILLIASHAQ 3. MUHAMMAD LUQMAN BIN ROSLIN |
POLITEKNIK SULTAN SALAHUDDIN ABDUL AZIZ SHAH |
21 | APPLY-IN GATEWAY | SS24 | 1. SITI FAIZAH BINTI JAMALUDDIN 2. ZAITON BINTI YUSOK |
POLITEKNIK NILAI |
22 | HALL OF TVET EXCELLENCE HUB KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH | SS25 | 1. MAZ AZLEENA BINTI AZAHARI 2. MEOR M.SHARIFUDDIN BIN MEOR SHUKRI 3. MOHAMAD AFIZAN BIN ALI |
KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH |
23 | TREK PEROLEHAN DALAMAN KOLEJ KOMUNITI CHENDEROH | SS26 | 1. NOR ASHIDA BINTI RODZAN 2. HAJI MEOR M.SHARIFUDDIN BIN MEOR SHUKRI 3. NIZA ASYADI BIN HAMZAH |
KOLEJ KOMUNITI CHENDERO |
24 | INTERNKIT | SS27 | 1. FATHILAH BEGUM BINTI MOHAMED MAIDIN 2. FIRDATUL AKMAR BT ISMAIL 3. NORBAIZURINA BINTI MAT NAYAN |
KOLEJ KOMUNITI TAIPING |
25 | EZI-JP | SS28 | 1. NORLEZA BINTI LEHAT 2. ROSMIN BIN SALLEH 3. SARAWATI BINTI AHMAD |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH |
25 | I-ALUMNI KKJ | SS29 | 1. HAFIZULLAH BIN SAMSUDIN 2. ANUM BAZILLA BINTI MD KHAIRULANWAR 3. NOORUL AKMAL BINTI KAMARUL ZAMAN |
KOLEJ KOMUNITI JELI |
26 | TVETOUR | SS30 | 1. MUHAMAD FAIZ BIN ABDUL RAZAK 2. MUHAMAD FAIZ BIN ISMAIL 3. NUR ZAHIRAH BINTI AHMAD RAZEI |
KOLEJ KOMUNITI KOTA TINGGI |
27 | SISTEM EPENCALONAN ANUGERAH PELAJAR CEMERLANG (SPAPC) | SS31 | 1. SURAYAH BINTI AB RAHMAD 2. NORHALMIZAN BINTI HALIM 3. ZURAINAH BINTI MOHAMED SAID |
KOLEJ KOMUNITI BANDAR PENAWAR |
28 | WEB PENGURUSAN UPIK PTSN (WEBPU): PENYELESAIAN KOMPREHENSIF SEHENTI | SS32 | 1. HASYIREEN BINTI ABDUL HALIM 2. NURSAHIZALINA BINTI MOHD SA’AT 3. SHAMSUL BIN MAZALAN |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
29 | INTEGRATED GRADUATES MANAGEMENT SYSTEM (IGMS) | SS33 | 1. SALFARINA BINTI ABDUL SUKOR 2. NORAMINAHANIM BINTI ABDUL MAULUD 3. HAIRUL ANUAR BIN MASROL |
1. BAHAGIAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA (BPSM), KPT 2. KOLEJ KOMUNITI JELEBU 3. KOLEJ KOMUNITI PASIR GUDANG |
30 | SIP & LSI GUIDELINE TEMPLATE: TEMPLATE FOR SUPPORTING THE IMPLEMENTATION OF INDUSTRIAL ENGAGEMENT TRAINING PROGRAM | SS35 | 1. NOOR HASLYENA BINTI HASSAN 2. ABDULLAH ATIQ BIN ARIFIN |
POLITEKNIK TUN SYED NASIR SYED ISMAIL |
31 | A MOBILE APP APPROACH ‘MYINTERNPMS’ | SS36 | 1. MUHAMMAD FAKHRUDDIN BIN AHMAD 2. MOHD SHAHFUDIN BIN MOHD HATTA 3. SHAHRUL NIZAM BIN MOHAMED |
POLITEKNIK MUADZAM SHAH, PAHANG |
32 | APLIKASI I-LAB | SS37 | 1. RAJA NORAZILLA BT RAJA YUNUS 2. SAPINAH BINTI HADI 2. ZUMMY DAHRIA BINTI MOHAMED BASRI |
POLITEKNIK SULTAN AZLAN SHAH |
33 | EB GAMES - ENTREPRENEURSHIP BOARD GAME FOR LEARNING DISABILITIES (LD) STUDENTS USING IOT APPLICATION | SS38 | 1. RAFIDAH BINTI MOHD BASIR 2. SALINA BINTI ABU BAKAR 3. DR. YUFIZA BT MOHD YUSOF |
1. KOLEJ KOMUNITI SUNGAI SIPUT 2. KOLEJ KOMUNITI SUNGAI SIPUT 3. POLITEKNIK UNGKU OMAR |
34 | SISTEM PERMOHONAN SURAT HEP (iDocHEP) | SS39 | 1. MOHD FADLI BIN MUSA 2. ZAINAL ANUAR BIN BAKRI 3. NURUL ASHIKIN BINTI ISMAIL |
POLITEKNIK SULTAN MIZAN ZAINAL ABIDIN |
35 | SIGC - SOCIAL INTERACTIONS GAME CARD | SS40 | HANIMARLIA BINTI HASSAN | KOLEJ KOMUNITI LEDANG |